Wodospad Ton Ao Yon w Phuket otwiera się po tymczasowym zamknięciu

Wichit –

Wodospad Ton Ao Yon został ponownie otwarty dla publiczności z ograniczeniami czasowymi po tymczasowym zamknięciu w celu przywrócenia środowiska naturalnego.

Nasza poprzednia historia:

Wodospad Ton Ao Yon w Wichit w Mueang Phuket został w zeszłym miesiącu tymczasowo zamknięty dla turystyki z powodu prac konserwacyjnych.

Teraz nasza aktualizacja:

W czwartek (16 listopada) gmina Wichit poinformowała Phuket Express, że wodospad Ton Ao Yon będzie otwarty codziennie od 9:00 do 5:00. Phuket Express zauważył, że wcześniej nie było ograniczeń czasowych dotyczących otwierania i zamykania.

Zwiedzających prosimy o przestrzeganie zasad, którymi są:

  • Prosimy o utrzymywanie niskiego poziomu hałasu, aby nie przeszkadzać innym
  • Proszę nie nosić broni i nie polować na zwierzęta.
  • Proszę nie usuwać niczego z wodospadu, w tym skał, roślin i dzikich zwierząt.
  • Prosimy o nie spożywanie alkoholu i innych środków odurzających przy wodospadzie.
  • Proszę nie pozostawiać żadnych śmieci.

Podobne artykuły:

Policja z Phuket z posterunku policji w Wichit potwierdziła dziś wieczorem, 5 sierpnia 2021 r., że zagraniczna turystka uważana za obywatelkę Szwajcarii po pięćdziesiątce i potwierdzoną jako turystka z Phuket Sandbox, została znaleziona martwa przy wodospadzie Ton Ao Yon w Wichit. Phuket, wcześniej dzisiaj.

Ofiara (57 l.), zastępca szefa protokołu Zgromadzenia Federalnego Szwajcarii, opuściła swój hotel w Ao Yon około godziny 11:30.

W piątkowy wieczór (57 sierpnia) odbyły się uroczystości upamiętniające 6-letniego szwajcarskiego turystę, który zmarł w zeszłym tygodniu w Phuket Sandbox w podejrzanych okolicznościach.th) i kontynuowane na mniejszą skalę w weekend, ponieważ wciąż napływają informacje o ohydnej zbrodni.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.