Łódź z długim ogonem wywraca się po przybyciu z turystami na wyspę w Krabi

Krabi –

Łódź z długim ogonem wywróciła się po przybyciu zagranicznych turystów na wyspę w Parku Narodowym Mu Ko Phi Phi w Mueang Krabi.

Szef Parku Narodowego Mu Ko Phi Phi, Yuttapong Damsrisuk, powiedział Phuket Express, że w piątek (17 listopadath) zostali powiadomieni o zdarzeniu od pracowników wyspy Mai Pai (wyspa bambusowa). Łódź z długim ogonem płynęła z sześcioma zagranicznymi turystami z wyspy Phi Phi Don na wyspę Mai Pai.

Turyści właśnie przybyli na wyspę, a łódź i kapitan czekali na turystów w pobliżu plaży, gdy wiał silny wiatr i fale. W wyniku warunków atmosferycznych do łodzi przedostała się woda. Turyści próbowali pomóc kapitanowi łodzi, aby nie dopuścić do zatonięcia łodzi. Jednak w końcu łódź się wywróciła.

Zagraniczni turyści nie odnieśli obrażeń. Wezwano inną łódź, aby zabrać turystów z powrotem na wyspę Phi Phi Don, gdy zakończyli oni podróż na wyspę Mai Pai.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.