Obywatel Birmy aresztowany za rzekomą sprzedaż e-papierosów i magicznych grzybów w Patong

Patong –

Mężczyzna z Birmy został aresztowany po tym, jak przyłapano go na sprzedaży e-papierosów i magicznych grzybów w Patong.

Policja w Patong powiedziała w tym tygodniu Phuket Express, że aresztowała 27-letniego mężczyznę z Birmy w sklepie w Patong. Skonfiskowano mu różne rodzaje magicznych grzybów, które zostały wymienione jako „CStar” i „Ape”. W sumie zabezpieczono 7 gramów.

Policja przejęła także 31 e-papierosów. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 5 (grzyby magiczne) i nielegalnej sprzedaży produktów, od których nie uiściła cła rządowego.

Policja w Patong w dalszym ciągu rozprawia się z nielegalnymi magicznymi grzybami sprzedawanymi głównie w sklepach z konopiami indyjskimi ostatnio miało miejsce wiele aresztowań, takich jak to.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.