Nastolatek aresztowany z 201 tabletkami metamfetaminy w Phuket

Phuket -

Nastolatek został aresztowany z 201 tabletkami metamfetaminy w Rawai w Mueang Phuket.

Policja z Chalong powiedziała „Phuket Express”, że na początku tego tygodnia aresztowała 16-letniego nastolatka w wiosce Thai Mai w Rawai. Zabezpieczono przy nim 201 tabletek metamfetaminy. Nazwisko podejrzanego zostało ukryte ze względu na jego wiek.

Według policji w Chalong nielegalne sieci narkotykowe zazwyczaj dostarczają narkotyki nastolatkom. Dają narkotyki nastolatkom, a gdy nastolatki się uzależnią, będą pracować jako dostawcy dla handlarzy narkotyków. Kiedy zostali aresztowani, jako że są jeszcze nastolatkami, w przeciwieństwie do dorosłych ze względu na to, że są nieletni, grożą im drobne kroki prawne. Większość z nich to osoby w wieku od 13 do 16 lat – dodała policja w Chalong.

Podobne artykuły:

Mężczyzna został aresztowany z 90 tabletkami metamfetaminy w Rawai.

W Rawai w Mueang Phuket aresztowano mężczyznę z tabletkami metamfetaminy.

Służby kontynuowały akcję w lokalnej wiosce w Rawai, gdzie szeroko dystrybuowane są nielegalne narkotyki.

W wiosce w Rawai aresztowano podejrzaną kobietę z 20 tabletkami metamfetaminy w torbie z przekąskami.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.