Właściciel sklepu aresztowany za rzekomą sprzedaż nielegalnych pąków konopi indyjskich w Patong

Patong –

Właściciel sklepu z konopiami indyjskimi został aresztowany po rzekomej sprzedaży nielegalnych pąków konopi w sklepie z konopiami indyjskimi w Patong.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w piątkowy wieczór (17 listopadath) aresztowali niezidentyfikowanego właściciela w sklepie z konopiami indyjskimi przy Phra Baramee Road. Policja przejęła 63 gramy pąków konopi indyjskich.

Właściciel został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty sprzedaży i przetwarzania kontrolowanych ziół (pąków konopi) bez prawnego pozwolenia. „Phuket Express” zauważył, że policja w Patong nie podała żadnych dalszych szczegółów na temat właściciela ani nazwy sklepu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.