Trzy osoby aresztowane ze 100 zestawami nielegalnych łóżek plażowych na plaży Karon

Karon –

Policja twierdzi, że trzy osoby zostały aresztowane po przejęciu 100 zestawów łóżek plażowych na plaży Karon poza strefą legalnego zezwolenia.

Funkcjonariusze z biura okręgowego Mueang Phuket i policji w Karon dokonali inspekcji plaży Karon. Do kontroli doszło po otrzymaniu skarg dotyczących operatorów łóżek plażowych poza legalną strefą zezwalającą na korzystanie z łóżek plażowych.

Zatrzymano trzy osoby i skonfiskowano im 100 kompletów łóżek plażowych. Trafili na komisariat policji w Karoniu, gdzie usłyszeli zarzuty złamania ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w mieście.

Tajskiej prasie nie udało się ich zidentyfikować z imienia i nazwiska.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.