Młody mężczyzna uratowany po skoku z mostu Sarasin

Phuket -

Młody mężczyzna został uratowany z morza po tym, jak skoczył z mostu Sarasin w Thalang.

Dowództwo Trzeciego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii przekazało Phuket Express, że w sobotę (18 listopadath) zostali powiadomieni, że w morzu w pobliżu mostu Sarasin w podokręgu Mai Khao pływał jeszcze żywy mężczyzna.

Przybyli na miejsce odkryli, że mężczyzna został już bezpiecznie uratowany przez pobliską łódź rybacką. Mężczyzna został później przetransportowany do pobliskiego szpitala.

Doniesiono, że mężczyzna jest studentem z Phang Nga. Skoczył z mostu Sarasin, ale natychmiast został zauważony i uratowany przez lokalną łódź rybacką.

Nazwisko mężczyzny zostało ukryte ze względu na jego prywatność i delikatność sytuacji.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, zwróć się o pomoc. Phuket Express sugeruje Samarytanom z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.