AKTUALIZACJA: Duża ilość fałszywych banknotów znaleziona w pokoju Tajwańczyka zamordowanego w Bangkoku

Bangkok -

Jak twierdzą funkcjonariusze policji zaznajomieni ze śledztwem, w pokoju, w którym zamordowano Tajwańczyka w hotelu w Bangkoku, znaleziono wiele fałszywych banknotów dolarowych oraz maszynę do fałszowania.

Nasze poprzednie historie:

Wczoraj w podejrzanych okolicznościach w swoim mieszkaniu w Bangkoku znaleziono zwłoki tajwańskiego turysty. Według tajskiej policji królewskiej przybył do Tajlandii zaledwie dwa dni wcześniej.

Kamerun i Birma zostali aresztowani po tym, jak byli zamieszani w morderstwo Tajwańczyka w hotelu w Bangkoku. Tożsamość Tajki, która rzekomo zatrudniła trzech cudzoziemców, jest nadal nieznana i do chwili publikacji prasy pozostaje ona na wolności.

Metropolitan Police zwraca się do opinii publicznej o odnalezienie podejrzanej tajskiej kobiety, która jest rzekomo zamieszana w morderstwo Tajwańczyka w hotelu w Bangkoku.

Teraz aktualizacja:

Metropolitan Police poinformowała media TPN w poniedziałek (20 listopada).th), które tajska policja kryminalistyczna przeprowadziła w pomieszczeniu i znalazła dwa sejfy. Policji udało się otworzyć sejfy i znalazła mnóstwo fałszywych banknotów, dokumentów i maszyn używanych do produkcji fałszywych banknotów.

Policja aresztowała już dwóch podejrzanych: Birmę i Kamerun. Jednak mężczyzna z Vanuatu i Tajka nadal są na wolności. Nie jest jasne, jaki jest związek ze znalezionymi fałszywymi pieniędzmi i śmiercią Tajwańczyka, jednak schwytani już podejrzani twierdzą, że zostali zatrudnieni przez Tajkę po tym, jak odpowiedzieli na ofertę pracy online, aby śledzić i wyłudzać pieniądze od Tajwańczyka. Twierdzili jednak, że nie mieli nic wspólnego z zamordowaniem mężczyzny i po wyjściu z hotelu pozostawili go żywego, lecz związanego.

Media TPN będą na bieżąco aktualizować tę historię w miarę ujawniania kolejnych szczegółów.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.