AKTUALIZACJA: Zidentyfikowano Tajkę rzekomo zamieszaną w morderstwo Tajwańczyka w Bangkoku

Bangkok -

Metropolitan Police zwraca się do opinii publicznej o odnalezienie podejrzanej tajskiej kobiety, która jest rzekomo zamieszana w morderstwo Tajwańczyka w hotelu w Bangkoku.

Nasze poprzednie historie:

Wczoraj w podejrzanych okolicznościach w swoim mieszkaniu w Bangkoku znaleziono zwłoki tajwańskiego turysty. Według tajskiej policji królewskiej przybył do Tajlandii zaledwie dwa dni wcześniej.

Kamerun i Birma zostali aresztowani po tym, jak byli zamieszani w morderstwo Tajwańczyka w hotelu w Bangkoku. Tożsamość Tajki, która rzekomo zatrudniła trzech cudzoziemców, jest nadal nieznana i do chwili publikacji prasy pozostaje ona na wolności.

Teraz aktualizacja:

Metropolitan Police prosi społeczeństwo o wszelkie wskazówki umożliwiające odnalezienie pani Napassarady Eakpattarahiran. Jest osobą poszukiwaną podejrzaną i oskarżoną o udział w umyślnym morderstwie na mocy nakazów aresztowania wydanych przez Sąd Karny w Phra Khanong z 18 listopadath, 2023.

Jej wizerunek i nazwisko zostały upublicznione przez Królewską Policję Tajlandzką, która wezwała społeczeństwo, aby dzwoniło do niej z wszelkimi informacjami lub odwiedzało lokalny komisariat policji.

Media TPN będą na bieżąco aktualizować tę historię w miarę ujawniania kolejnych szczegółów.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.