Pracownik lokalu rozrywkowego przy Bangla Road aresztowany za sprzedaż fałszywych nielegalnych narkotyków

Patong –

Pracownik lokalu rozrywkowego przy Bangla Road został aresztowany po tym, jak przyłapano go na sprzedaży turystom leków jako nielegalnego narkotyku.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że na początku tego tygodnia aresztowała podejrzanego zidentyfikowanego jedynie jako Prawit na Bangla Road. Jak poinformowała tajlandzka policja, w jego organizmie stwierdzono obecność metamfetaminy.

Prawita znaleziono przy pięciu małych plastikowych torebkach zawierających tramadol w proszku o łącznej wadze 3.37 grama. „Phuket Express” zauważył, że Tramadol to lek stosowany w celu łagodzenia silnego bólu. Prawit twierdził jednak, że Tramadol jest silniejszym nielegalnym narkotykiem.

Prawit został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty sprzedaży leków bez pozwolenia i zażywania nielegalnych narkotyków (tabletek metamfetaminy).

Przyznał, że kupił Tramadol w aptece, aby sprzedawać go zagranicznym turystom po 1,000 bahtów za małą torebkę. Moc Tramadolu wygląda trochę jak heroina i kokaina, powiedział Prawit i udało mu się oszukać klientów.

Policja w Patongu nie podała tajskiej prasie nazwy lokalu, w którym pracował Prawit.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.