Ogień niszczy samochód w Chalong – WIDEO

Chalong –

Ogień zniszczył zaparkowanego sedana w Chalong, alarmując okolicznych mieszkańców.

Kapitan Jaras Lempan z policji w Chalong został powiadomiony o pożarze samochodu w Soi Tanuthep przy Chao Fa West Road w Chalong, Mueang Phuket wczoraj, 21 listopada 2023 r. w nocy.

Na miejsce przybyli pierwsi ratownicy wraz ze strażakami i wozami strażackimi z gminy Chalong, aby odnaleźć sedana. W sedanie panował silny pożar, jednak w ciągu 15 minut udało się go ostatecznie opanować.

Później skontaktowano się z kierowcą sedana, Sampanem Promduangiem, lat 58, z Phatthalung, który przybył na miejsce zdarzenia po wezwaniu sąsiada.

Sampan powiedział policji, że właśnie przybył do Phuket w sierpniu tego roku. Od 19 listopada parkował swojego sedana w pobliżu domuth. Nie miał pojęcia, jak doszło do pożaru jego samochodu. Policja kryminalistyczna kontynuuje dochodzenie, aby ustalić dokładną przyczynę pożaru.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.