Siedem osób zostało rannych w wypadku pięciu samochodów w Thalang

Informacje Thalang/News

Siedem osób odniosło w większości lekkie obrażenia po zderzeniu pięciu samochodów w podokręgu Thep Krasattri.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku na początku tygodnia w nocy na głównej drodze Thep Krassattri w Mud Dokkhao.

Pierwsi ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali na drodze pięć uszkodzonych samochodów, w tym minivana. W wyniku wypadku siedem osób odniosło różne obrażenia i zostały przewiezione do pobliskiego szpitala.

Niestety, żadna z osób biorących udział w wypadku nie rozmawiała z prasą ani ze służbami ratowniczymi, a policja w Thalang nie przekazała natychmiast tajskiej prasie dalszych informacji na temat wypadku.

Policja w Thalang kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia przyczyny wypadku i podjęcia dalszych kroków prawnych. Jeśli pojawią się dalsze informacje na temat tego wypadku, linia Phuket Express opublikuje aktualizację.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.