Mężczyzna aresztowany z 73 tabletkami metamfetaminy w Chalong w punkcie kontrolnym

Phuket -

35-letni mężczyzna został aresztowany z 73 tabletkami metamfetaminy po tym, jak przejechał motocyklem przez punkt kontrolny w Chalong.

Policja w Chalong powiedziała „Puket Express”, że w tym tygodniu aresztowała niezidentyfikowanego 35-letniego Tajlandczyka. Mężczyzna jechał motocyklem przez punkt kontroli drogowej na Patak Road, naprzeciwko miejsca strzelaniny.

Policja zatrzymała go i przeszukała, gdyż według nich zachowywał się podejrzanie. Znaleźli 73 tabletki metamfetaminy i 4.09 grama metamfetaminy w postaci kryształu.

Został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.