Nietrzeźwy mężczyzna aresztowany po tym, jak groził byłej żonie bronią w Chalong

Chalong –

Nietrzeźwy mężczyzna został aresztowany po tym, jak groził swojej byłej żonie bronią w Chalong.

Policja w Chalong powiedziała Phuket Express, że w czwartek (23 listopadard) otrzymały informację od sąsiadów, że na ich osiedlu mężczyzna groził kobiecie i że jest to były mąż tej kobiety.

Przybyli na miejsce, zanim aresztowali 36-letniego Tajlandczyka. Skonfiskowano mu ręcznie wykonany pistolet z trzema nabojami, dwoma ośmiocalowymi nożami i niewielką ilością tabletek metamfetaminy.

Został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji, noszenia broni w miejscach publicznych bez pozwolenia, noszenia broni w miejscach publicznych bez uzasadnionego powodu, nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 oraz zażywania nielegalnych narkotyków kategorii 1. .

Policja w Chalong nie ujawniła prasie jego nazwiska.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.