Phuket ostrzega przed pływającymi latarniami i fajerwerkami

Patong –

Urzędnicy z Phuket przypomnieli społeczeństwu że podczas obchodów Loy Krathong nie będą dozwolone żadne fajerwerki ani pływające latarnie, chyba że urzędnicy z Phuket uzyskają wcześniej specjalną zgodę, za wszelkie naruszenia zostaną nałożone kary.

Władze Patong, miasta Phuket i Kathu przypomniały społeczeństwu o Dniu Loy Krathong w poniedziałek (27 listopada).

„Wszelkiego rodzaju fajerwerki lub pływające latarnie NIE są dozwolone na żadnym obszarze Phuket, chyba że władze okręgowe wydają specjalną zgodę. Za każde naruszenie grozi kara pozbawienia wolności do trzech lat lub kara grzywny do 60,000 XNUMX bahtów lub obie kary na raz”.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.