Chinka aresztowana za nielegalne żebranie w Patongu

Patong –

Chinka została aresztowana po tym, jak przyłapano ją na nielegalnym proszeniu mieszkańców Patong o pieniądze.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że w piątek (24 listopadath) aresztowali niezidentyfikowaną 40-letnią Chinkę. Policja w Phuket zataiła jej nazwisko.

Według doniesień znaleziono ją, jak żebrała o pieniądze od ludzi w Walking Street Food Court przy Taweewong Road. Pokazała także ludziom kartkę napisaną w języku tajskim i angielskim, którą można zobaczyć poniżej.

Policja turystyczna w Phuket nie wyjaśniła jednak, czy Chinka rzeczywiście ma wadę słuchu lub jest powiązana z jakąkolwiek organizacją głuchoniemych, jak twierdzono.

Zarzuca się jej, że pracuje bez pozwolenia i bez pozwolenia żąda pieniędzy od osób w miejscach publicznych.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała „Phuket Express”, że kontynuuje dochodzenie, aby dowiedzieć się, czy Chinka współpracowała z innymi w ramach zespołu. Jednak niezależnie od tego zostanie umieszczona na czarnej liście i deportowana.

W zeszłym tygodniu władze Tajlandii rozprawiały się z zagranicznymi żebrakami w całym Królestwie, co widać poniżej.

Podobne artykuły:

Pan Kanthat Phongpaiboonwet, znany również jako Kan Jom Phalang, wraz z tajlandzką policją schwytał Chinkę podejrzaną o udział w handlu ludźmi, która rzekomo błagała o pieniądze w rejonie Bangkoku.

Pol. Generał broni Amnat Traiphot, zastępca komisarza generalnego policji metropolitalnej, zorganizował konferencję prasową w sprawie sześciu rzekomych chińskich żebraków, którzy zostali schwytani w dniach 10–20 listopada 2023 r.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.