Wicepremier i minister spraw zagranicznych Tajlandii zaplanowano wizytę w Izraelu, aby sprowadzić do domu grupę uwolnionych zakładników

KOMUNIKAT PRASOWY:

W dniach 28–29 listopada 2023 r. JE Pan Parnpree Bahiddha-Nukara, wicepremier i minister spraw zagranicznych Tajlandii, odbędzie podróż do Izraela, aby odwiedzić 17 uwolnionych tajskich zakładników i sprowadzić ich do domu w dniu 30 listopada 2023 r. o godz. 12.05:XNUMX godz.

Z tej okazji Wicepremier i Minister Spraw Zagranicznych odwiedzi także 3 obywateli Tajlandii, którzy odnieśli obrażenia i nadal przebywają w szpitalach. Spotka się także z przedstawicielami MKCK oraz tajlandzkimi pracownikami/społecznością tajlandzką w Izraelu, a także odwiedzi Ambasadę Królestwa Tajlandii w Tel Awiwie, aby podziękować pracownikom Ambasady i innym zainteresowanym agencjom za wysiłki i pomoc udzieloną obywatelom Tajlandii w trudnych czas.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.