Zaginiony Rosjanin znaleziony martwy po wypadku drogowym w Phuket

Phuket -

Zaginiony Rosjanin odnalazł się martwy po wypadku drogowym w Karoniu.

Policja miejska w Phuket powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (27 listopadath) kilku rosyjskich turystów przybyło do stacji turystycznej w Phuket. Powiedzieli policji, że są przyjaciółmi żony zaginionego Rosjanina, zidentyfikowanej jedynie jako pan Vadim. (nie podano wieku)

Policja turystyczna w Phuket ustaliła, że ​​Rosjanin to ta sama osoba, która niedawno zmarła po zderzeniu motocykla z minivanem w Karon. Jego ciało przebywa w szpitalu w oczekiwaniu na bliskich.

Policja w Phuket złożyła kondolencje przyjaciołom i rodzinie zmarłego.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.