Motocyklista z Birmy aresztowany w Patong ze skrobaczką do łożysk i pigułkami metamfetaminy

Patong –

Nielegalny motocyklista z Birmy został aresztowany w Patongu za posiadanie skrobaczki do łożysk i tabletek metamfetaminy.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w ubiegły weekend aresztowała 30-letniego mężczyznę z Birmy w pobliżu skrzyżowania Baan Kha Lueang na drodze 50-letniej. W jego torbie policja znalazła dwie tabletki metamfetaminy i skrobaczkę do łożysk.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty zażywania nielegalnych narkotyków kategorii 1, noszenia broni w miejscach publicznych bez prawnego pozwolenia oraz bycia nielegalnym obcokrajowcem, który wjechał do kraju bez pozwolenia.

Policja w Patong nie ujawniła nazwiska podejrzanego.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.