Policja turystyczna w Phuket prowadzi dochodzenie w sprawie rzekomej nielegalnej pracy Rosjan na stoisku wycieczek

Phuket -

Policja turystyczna w Phuket przeprowadziła inspekcję stoiska z wycieczkami w Patongu po otrzymaniu powiadomienia od zaniepokojonych obywateli, że Rosjanin rzekomo pracuje nielegalnie, sprzedając pakiety wycieczek.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że w ubiegły weekend wraz z Centrum Pomocy Turystycznej Phuket (TAC) przeprowadziła inspekcję stoiska turystycznego, które znajduje się przed hotelem przy Phang Mueang Sai Kor Road.

Kontrolę przeprowadzono po tym, jak policja turystyczna w Phuket otrzymała od zaniepokojonego obywatela informację, że obywatel Rosji rzekomo pracuje nielegalnie, sprzedając pakiety wycieczek w biurze wycieczek. Policja nie znalazła jednak żadnego obcokrajowca sprzedającego pakiety wycieczek na stoisku turystycznym, ale zapewniła, że ​​będzie go pilnować.

Podobne artykuły:

Urząd imigracyjny w Phuket przeprowadził inspekcję firmy w Phuket po otrzymaniu powiadomienia, że ​​rzekomo Rosjanin pracuje tam nielegalnie.

Służba imigracyjna w Phuket przeprowadziła inspekcję wypożyczalni pojazdów w Mueang Phuket po tym, jak zaniepokojeni obywatele powiadomili ich, że firma rzekomo jest w całości własnością Rosji i zatrudnia rosyjski personel nielegalnie, bez udziału jakichkolwiek obywateli Tajlandii.

Urząd imigracyjny w Phuket przeprowadził inspekcję stoiska turystycznego w Kata po tym, jak został powiadomiony przez zaniepokojonych obywateli, że Rosjanin rzekomo pracuje nielegalnie, sprzedając pakiety wycieczek.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.