Rosjanka aresztowana na lotnisku w Phuket w związku z rzekomym oszustwem

Phuket -

Rosjanka została aresztowana na międzynarodowym lotnisku w Phuket w związku z rzekomym oszustwem i importowaniem fałszywych informacji do systemów komputerowych.

W poniedziałek (27 listopada) personel imigracyjny Phuket na międzynarodowym lotnisku w Phuket powiedział „Phuket Express”.th), że w niedzielę (26 listopada brth) o godzinie 11:40 wraz z Biurem Śledczym ds. Cyberprzestępczości aresztowali niezidentyfikowaną 34-letnią Rosjankę na międzynarodowym terminalu odlotów w Phuket.

Jest poszukiwaną podejrzaną, oskarżoną o oszustwo polegające na udawaniu innej osoby i importowaniu fałszywych informacji do systemów komputerowych. Została zabrana do stacji dochodzeniowej ds. cyberprzestępczości w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Rosjanka nie wydała żadnego oświadczenia dla prasy. „Phuket Express” zauważył, że policja nie ujawniła nazwiska kobiety ani nie podała szczegółowych szczegółów dotyczących okoliczności rzekomego oszustwa.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.