Nastolatki dostały wyrok w zawieszeniu za noszenie miecza na motocyklu w Chalong

Chalong –

Policja w Chalong przyłapała dwóch nastolatków, którzy nieśli miecz podczas jazdy motocyklem.

Zdjęcie i film przedstawiające dwójkę nastolatków niosących miecz na motocyklu stały się popularne w mediach społecznościowych tuż przed rankiem w ubiegły weekend.

Policja w Chalong została poinformowana, że ​​w ciągu trzech godzin od powiadomienia w rejonie Chalong policja w Chalong złapała dwóch nastolatków. Zidentyfikowano ich jako dwóch 15-letnich nastolatków, ale policja nie podała ich pełnych imion i nazwisk ze względu na nieletniość.

Dwóch nastolatków podejrzanych powiedziało policji, że nosili miecz tylko po to, by pochwalić się dziewczętami i przyjaciółmi. Wezwano ich rodziców i według doniesień dwóm nastolatkom zamiast surowszych kar prawnych przyznano w zamian za incydent okres w zawieszeniu ze względu na ich wiek.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.