Ciało kierowcy i butelka whisky znalezione na zewnątrz przewróconego pickupa w Thalang – WIDEO

Tajlandia -

Ciało kierowcy i butelkę whisky znaleziono dziś rano przed przewróconą ciężarówką w dzielnicy Sri Soonthorn.

Major Thanpisit Mueangjan z policji w Thalang powiedział Phuket Express, że został powiadomiony o wypadku o godzinie 1:50 w nocy w czwartek (30 listopadath) na Thep Krasattri Road w kierunku północnym w Baan Phon.

Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce wypadku, zastały na drodze przewrócony pick-up. Kierowca, pan Suwit Korjaroenkit, lat 48, z Pa Klok w Thalang, został znaleziony martwy z poważnymi obrażeniami głowy na zewnątrz pickupa.

Pasażer ciężarówki, pan Witthaya Petchahueng, lat 48, również z Pa Klok w Thalang, odniósł obrażenia pleców i ramion. Zabrano go do pobliskiego szpitala. W pobliżu pickupa znaleziono butelkę tajskiej whisky.

Znak drogowy ograniczenia prędkości w pobliżu miejsca zdarzenia pokazuje 60 kilometrów na godzinę.

Na nagraniu z pobliskiego monitoringu, obejrzanym przez policję, widać, że pickup prowadzony przez pana Suwita jechał pasem w kierunku południowym, po czym przewrócił się i przejechał przez pas pasa w kierunku północnym. Policja w Thalang kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku.

OSTRZEŻENIE: Poniższy film zawiera treści, które dla niektórych mogą być niepokojące.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.