Motocyklista aresztowany po dotknięciu skrzyń ośmiu kobiet w Phuket

Phuket -

W końcu aresztowano mężczyznę, który jeździł na motocyklu po tym, jak dotknął piersi co najmniej ośmiu kobiet prowadzących motocykle w Phuket.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (27 listopada) o 5:30 aresztowała podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako pan Mon, lat 34, w domu w Thalang. Nastąpiło to po tym, jak w ciągu ubiegłych dwóch tygodni osiem ofiar płci żeńskiej złożyło doniesienia na policję w Thalang.

Ofiary powiedziały policji w Thalang, że gdy jechały samotnie na motocyklach, zbliżał się do nich mężczyzna, który dotknął ich piersi i klatki piersiowej, po czym odjechał. Kobiety stwierdziły, że bardzo się bały i nie znały mężczyzny.

Imiona ofiary zostały ukryte, ponieważ padła ofiarą napaści na tle seksualnym.

Policja Thalang wyśledziła podejrzanego na podstawie nagrań CCTV w okolicy i ostatecznie znalazła pana Mona. Przyznał się policji, że to on kierował motocyklem, i przeprosił wszystkie ofiary. Twierdził, że zażył narkotyki, które spowodowały, że zrobił coś, czego nie miał zamiaru zrobić.

Kamera samochodowa umieszczona z tyłu samochodu zarejestrowała zdarzenie z udziałem jednej z ofiar.

Panu Monowi postawiono zarzuty popełnienia czynów nieprzyzwoitych wobec osób w wieku powyżej 15 lat. Karą może być pozbawienie wolności do 10 lat.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.