Właściciel salonu masażu Patong aresztowany za zatrudnianie nieletnich w godzinach nocnych

Patong –

Właściciel sklepu z masażami w Patong został aresztowany po tym, jak przyłapano go na zatrudnianiu w określonych godzinach personelu w wieku poniżej 18 lat.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że we wtorek wieczorem (28 listopadath) o 10:30 aresztowali właściciela salonu masażu w Patong. Właściciel został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty zezwalania pracownikom poniżej 18 roku życia na pracę w salonie masażu w godzinach od 10:00 do 6:00 bez pozwolenia.

Zgodnie z przepisami tajskiego Departamentu Ochrony Pracy i Opieki Społecznej pracodawcom nie wolno zatrudniać pracowników w wieku poniżej 18 lat w godzinach od 10:00 do 6:00. Każdy, kto łamie prawo, podlega karze pozbawienia wolności do sześciu miesięcy lub karze grzywny do 100,000 XNUMX bahtów lub obu karom na raz.

„Phuket Express” zauważył, że policja w Patongu nie podała konkretnych danych właściciela sklepu ani nazwy salonu masażu.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.