Rosyjski turysta ranny po kłótni tajskiej pary na Bangla Road w Patong

Patong –

Rosyjski turysta odniósł lekkie obrażenia po tym, jak tajlandzka para wdała się w kłótnię na ulicy Bangla w Patongu.

Policja turystyczna w Phuket przekazała Phuket Express, że we wtorek wieczorem (28 listopada) tajska para pokłóciła się werbalnie w lokalu rozrywkowym przy Bangla Road.th).

Podczas kłótni para „przypadkowo” rzuciła szklanką whisky w rosyjskiego turystę w lokalu rozrywkowym. Następnie rosyjski turysta doznał lekkich obrażeń głowy. Tajka uczestnicząca w sporze ostatecznie zgodziła się po debacie ze wszystkimi zaangażowanymi stronami na wypłatę rekompensaty finansowej za obiekt rozrywkowy i zapewnienie pomocy finansowej na leczenie rosyjskiego turysty.

„Phuket Express” zauważył, że policja turystyczna w Phuket nie ujawniła żadnych szczegółów, takich jak nazwiska rosyjskiego turysty i tajskiej pary.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.