Przekaż karmę dla ulicznych psów i kotów w Lotus's

KOMUNIKAT PRASOWY:

Sklepy Lotus i Pet Us wspierają fundację Soi Dog Foundation poprzez kampanię „Nakarm nas w Lotus's”, której celem jest pomoc psom i kotom ulicy.

Od dzisiaj do 31 grudnia 2023 r. każdy, kto zrobi zakupy w sklepie Lotus's lub zatrzyma się w nim, może kupić karmę dla psów lub kotów i zostawić ją w punktach darowizn w uczestniczących oddziałach Lotus, do których należą Lotus's SamKong, Lotus's Thalang, Lotus's Chalong i Pet Us w sklepie Lotus's Thalang.

Fundacja Soi Dog jest organizacją non-profit, działającą wyłącznie dzięki wsparciu życzliwych osób, które chcą polepszyć życie bezdomnych zwierząt. Celem kampanii „Nakarm nas w Lotus's” jest zapewnienie ludziom wygodnego sposobu wniesienia wkładu na rzecz organizacji Soi Dog, która obecnie zapewnia schronienie i opiekę ponad 1,900 zwierzętom w swoim sanktuarium w Mai Khao.

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.