Premier Tajlandii odwiedzi dziś Patong, aby nadzorować ćwiczenia dotyczące bezpieczeństwa w turystyce

Patong –

Odwiedzi ją premier Tajlandii Srettha Thavisin Patong, aby osobiście zobaczyć ćwiczenia bezpieczeństwa przeprowadzane przed pracowitym sezonem.

Władze Patong ogłosiły, że ćwiczenia odbędą się 1 grudniast, 2023, od 4:00. Ćwiczenia mają na celu przygotowanie się do nadchodzącego wysokiego sezonu, w którym turystów będzie znacznie więcej niż zwykle.

Ćwiczenia będą obejmować trzy symulowane sytuacje: turyści ignorujący czerwone flagi oznaczające zakaz pływania na lokalnych plażach, ćwiczenia dotyczące bezpieczeństwa przy silnych falach oraz scenariusz przestępstwa na Bangla Road. Prosimy o rozważenie ćwiczeń, jeśli w tych obszarach będą one odbywały się po godzinie 4:00, ponieważ z pewnością będą one miały wpływ na ruch uliczny.

Departament Public Relations Tajlandii ogłosił również, że premier Tajlandii Srettha Thavisin przybędzie do Phuket 1 grudnia 2023 r., aby wziąć udział w ćwiczeniach bezpieczeństwa w Patongu.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.