Linie Thai Smile Airways zaprzestają działalności i zostaną zintegrowane z Thai Airways do końca roku

KOMUNIKAT PRASOWY z Krajowego Biura Informacyjnego Tajlandii

Thai Smile Airways, spółka zależna Thai Airways, zakończy działalność lotniczą do końca tego roku. Ogłoszone przez Thai Airways posunięcie obejmuje włączenie 20 samolotów Airbus A320 linii Thai Smile do działalności spółki-matki.

Od 31 grudnia Thai Airways przejmie pełną kontrolę nad aktywami i usługami Thai Smile.

W ramach procesu przejścia, którego zakończenie zaplanowano na styczeń 2024 r., linie Thai Airways będą zarządzały dziewięcioma trasami krajowymi obsługiwanymi wcześniej przez Thai Smile. Trasy te będą obsługiwane według kodu lotu TG co najmniej do końca marca. Rezerwacje miejsc pasażerskich i usług zostaną przeniesione do Thai Airways od 16 grudnia, a usługi strony internetowej Thai Smile pozostaną aktywne do 15 grudnia.

Biuro sprzedaży biletów i call center Thai Smile będą działać do 31 grudnia. Po tym terminie pasażerowie zainteresowani tymi usługami będą przekierowywani do Thai Airways.

Konsolidacja ta kończy działalność linii Thai Smile Airways rozpoczętą 17 października 2013 r. Zaprzestanie działalności linii lotniczej i jej integracja z Thai Airways jest postrzegana jako strategiczne posunięcie mające na celu usprawnienie operacji i zwiększenie efektywności usług w tajskim sektorze lotniczym .

Powyższy komunikat jest komunikatem prasowym Tajskiego Krajowego Biura Informacyjnego.

Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.