Młody francuski turysta nie żyje po upadku z wodospadu na Koh Samui

Koh Samui —

3 grudnia 30 r. o godzinie 2:2023 policjanci na Koh Samui otrzymali zgłoszenie o zaginięciu francuskiego turysty, który przypadkowo spadł z wodospadu Namuang 2 na Koh Samui w Surat Thani.

Policjanci z Koh Samui, zespoły ratownicze i odpowiednie agencje pospieszyły z poszukiwaniem zaginionej osoby, którą później publicznie zidentyfikowano jako 20-letniego Francuza Ryana Meghan.
W dniu zdarzenia pani Merina Emma i jej przyjaciółka poinformowały funkcjonariuszy przy wodospadzie Namuang 2, że Ryan i inni przyjaciele odwiedzili wodospad. Jednak Ryan poszedł sam pobawić się w wodę w innym miejscu i po 5 minutach minął Merinę, a inni znajomi podobno krzyczeli do Ryana. Nie było odpowiedzi, znaleziono jedynie sandały i telefon Ryana na ziemi – powiedziała Merina.
Po otrzymaniu zgłoszenia od francuskich turystów funkcjonariusze przy wodospadzie Namuang 2 wyruszyli na poszukiwania zaginionej osoby, ale teren był trudny do przejścia pieszo, pogoda była zła, a noc była blisko, więc zespoły zaprzestały poszukiwanie.

8 grudnia o godzinie 40:3 odpowiednie agencje rozpoczęły kolejną akcję poszukiwawczą i o godzinie 11:15 udało im się odnaleźć Ryana. Zespoły potrzebowały kolejnych 3 godzin pieszo, aby wydobyć ciało z wodospadu.
Początkowo Ryana zabrano na sekcję zwłok i przetrzymywano w szpitalu na Koh Samui w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci. Tymczasem policjanci z Koh Samui powiadomili o sprawie ambasadę francuską.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/