W Patongu aresztowano seryjnego złodzieja, który rzekomo ukradł motocykl funkcjonariuszowi policji

Phuket -

W Patongu aresztowano seryjnego złodzieja po tym, jak kontynuował kradzieże w wielu miejscach, w tym na osobistym motocyklu funkcjonariusza policji.

Policja z Chalong powiedziała Phuket Express, że wraz z policją z Regionu 8 aresztowała seryjnego złodzieja, 34-letniego Adisaka Saelima, w wynajętym pokoju w Patong. Podejrzany przebywał w pokoju dłużej niż miesiąc, jednak wynajmujący nie wiedział, że jest poszukiwanym przestępcą.

Według policji w Chalong podejrzany dokonał co najmniej trzech kradzieży. Ofiary, wśród których jedną z nich jest funkcjonariusz policji w Chalong, złożyły raport policji w Chalong po kradzieży jego prywatnego motocykla. Podejrzany okradł także sklep spożywczy w Patong, w którym właściciel sklepu złożył raport zawierający nagranie z telewizji przemysłowej wyraźnie pokazujące twarz podejrzanego.

Według doniesień podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i powiedział policji, że potrzebuje pieniędzy na życie i na hazard online. Podejrzany odpowie za kradzież.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.