Premier Tajlandii odwiedza w weekend Phuket, aby sprawdzić ćwiczenia związane z bezpieczeństwem

Phuket -

Premier Tajlandii Srettha Thavisin przybyła do Patong w ubiegły weekend i przeprowadziła inspekcję ćwiczeń bezpieczeństwa.

Nasza poprzednia historia:

Premier Tajlandii Srettha Thavisin odwiedzi dziś Patong, aby osobiście zobaczyć ćwiczenia bezpieczeństwa przeprowadzane przed pracowitym sezonem.

Teraz aktualizacja:

Premier Srettha i jego zespół przybyli do plaży Patong w piątek (1 grudnia).st) i zostali powitani przez gubernatora Phuket Sophona Suwannarata na plaży Patong. W wydarzeniu wzięli udział konsulowie i konsulowie honorowi z siedzibą w Phuket z ośmiu krajów, którymi są Holandia, Meksyk, Mongolia, Rosja, Chiny, Anglia, Francja i Finlandia.

Gubernator Phuket Sophon powiedział, że ćwiczenia bezpieczeństwa miały na celu poprawę zaufania i bezpieczeństwa turystów i mieszkańców Phuket. Celem rządu jest wspieranie Phuket jako międzynarodowej prowincji generującej większe dochody z turystyki dla kraju.

Premier nadzorował kilka ćwiczeń bezpieczeństwa, które składały się z trzech symulowanych sytuacji, w których aktorzy odgrywali ofiary i przestępców, ale prawdziwe zespoły ratownicze i policyjne pokazały swoje umiejętności przed opuszczeniem Phuket i powrotem do Bangkoku.

Scenariusze były następujące:

  • Turysta ignorujący czerwone flagi i prawie tonący. Ratownicy w ciągu pięciu minut uratowali turystę granego przez aktora.

  • Surowa pogoda z wysokimi i silnymi falami na morzu. W scenariuszu łódź pasażerska zderzyła się z łodzią motorową. Wiele osób unosiło się na wodzie w odległości około 150 metrów od brzegu. Ranni pasażerowie, wszyscy grani przez aktorów, zostali uratowani przez helikopter i łodzie ratunkowe.

  • Kamera AI uchwyciła twarz podejrzanego w pobliżu Bangla Road, a policja natychmiast aresztowała podejrzanego za pomocą pistoletu. Podejrzany był także aktorem.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.