Ukraiński mężczyzna rzekomo zaatakowany i wyłudzony na pieniądze w Chalong

Chalong –

Policja turystyczna w Phuket rzekomo w zeszłym tygodniu zaatakowała Ukraińca i wyłudziła pieniądze w Chalong.

Policja turystyczna w Phuket poinformowała Phuket Express w czwartek (30 listopada).th), że przyszedł niezidentyfikowany Ukrainiec z prośbą o pomoc. Powiedział policji turystycznej w Phuket, że został zaatakowany i wyłudzony na 21,000 XNUMX bahtów w gotówce przez grupę znanych mu osób w Chalong.

Obawia się, że ta sytuacja naraża jego i jego rodzinę na niebezpieczeństwo. Turystyczna policja turystyczna w Phuket zabrała go na komisariat policji w Chalong w celu złożenia oficjalnego raportu.

„Phuket Express” zauważył, że policja turystyczna w Phuket nie ujawniła żadnych szczegółów na temat Ukraińca ani szczegółów sytuacji ze względu na bezpieczeństwo niego i jego rodziny.

Według doniesień, w momencie publikacji prasy, odpowiednia policja w Phuket nadal bada tę sytuację.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.