Para aresztowana z 9,765 tabletkami metamfetaminy, 1 kg metamfetaminy i 100 g ketaminy w Rawai

Rawaj –

W Rawai aresztowano parę z 9,765 tabletkami metamfetaminy, kilogramem metamfetaminy w postaci kryształów i 100 gramami ketaminy.

Zespół z dystryktu Mueang Phuket powiedział Phuket Express, że w poniedziałek wczesnym rankiem (4 grudniath) aresztowali dwóch podejrzanych, zidentyfikowanych jedynie jako 47-letni pan Suppakit i 49-letnia pani Tassanee, w wynajętym pokoju w Rawai. Skonfiskowano u nich ponad kilogram kryształowej metamfetaminy, 9,765 tabletek metamfetaminy, ponad 100 gramów ketaminy, pistolet i sześć nabojów.

Zabrano ich na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 i 2 z zamiarem sprzedaży oraz nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.