Pożar niszczy luksusową restaurację w Thalang – WIDEO

Thalang –

Pożar zniszczył luksusową restaurację należącą do obcokrajowca w Thalang, powodując straty na wiele milionów bahtów – twierdzi policja w Thalang.

Policja w Thalang została powiadomiona o pożarze w niedzielę (1 grudnia) o godzinie 30:3rd) w restauracji Project Artisan naprzeciwko Soi Khok Tanod 6 w Cherng Talay. Strażacy z dwoma wozami strażackimi i zespół Phuket Express przybyli na miejsce wkrótce po pierwszym wezwaniu.

Stwierdzono, że w restauracji panował silny pożar, a jego opanowanie zajęło około pół godziny. Restauracja została całkowicie zniszczona, a całkowity koszt zniszczeń szacuje się na miliony bahtów.

Świadkowie powiedzieli Phuket Express, że najpierw zobaczyli dym wydobywający się z dachu lokalu, a następnie ogień szybko rozprzestrzenił się wewnątrz restauracji. W tym czasie było wielu zagranicznych klientów, którzy jedli jedzenie, ale na szczęście udało im się uciec z restauracji bez żadnych obrażeń. Czekając na strażaków, pracownicy próbowali ugasić pożar, ale bezskutecznie.

Na tym etapie uważa się, że przyczyną pożaru był piec do pizzy, zanim ogień rozprzestrzenił się na całą siedzibę firmy. Jednak dokładna przyczyna pożaru jest nadal badana przez policję kryminalistyczną w Phuket.

„Phuket Express” zauważył, że restauracja należy do obcokrajowca, który dzierżawi grunt. Restauracja jest bardzo znana i ma wielu zagranicznych klientów, ale policja utajniła prasie dokładne imię i nazwisko właściciela.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.