Kanchanaburi przygotowuje się do festiwalu River Kwai Bridge Week Festival 2023, który odbędzie się w dniach 8–17 grudnia

Kanchanaburi—

Kanchanaburi zaplanowało festiwal River Kwai Bridge Week 2023 w dniach 8–17 grudnia na moście River Kwai Bridge w Mueang w Kanchanaburi.

ZDJĘCIE: Kanchanaburi PRD

Festiwal Tygodnia Mostu na Rzece Kwai odbywa się co roku w celu upamiętnienia ofiar śmiertelnych podczas II wojny światowej jako most na rzece Kwai, powszechnie znany również jako Kolej Śmierci, który został zbudowany w tym czasie.

ZDJĘCIE: Centrum Kanchanaburi
ZDJĘCIE: Kanchanaburi PRD

Co roku w ramach festiwalu River Kwai Bridge Week odbywają się całkowicie bezpłatne występy folklorystyczne nawiązujące do historii II wojny światowej, lokalnych produktów i koncerty znanych tajskich artystów.

Co więcej, na całym moście pojawią się żywe dekoracje z neonami, pokazami sztucznych ogni i największym parkiem rozrywki w Tajlandii, będącym główną atrakcją festiwalu.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.