Taksówkarz aplikacji mobilnej zaatakowany podczas odbierania pasażera w klubie plażowym w Cherng Talay

Thalang –

Z raportu policyjnego wynika, że ​​taksówkarz z aplikacją mobilną odniósł obrażenia po tym, jak kilku mężczyzn zaatakowało go podczas odbierania pasażera z klubu plażowego w Cherng Talay.

Policja w Cherng Talay powiedziała Phuket Express, że w niedzielę (3 grudniard), że w sobotę (2 grudnia brnd) Pan A (alias), lat 25, złożył zawiadomienie odpowiedniej policji. Powiedział policji, że jest legalnym, licencjonowanym kierowcą taksówki i że pasażer zadzwonił do niego za pośrednictwem legalnej aplikacji mobilnej, aby odebrać go z klubu plażowego.

Kiedy pan A przybył do klubu plażowego, niezidentyfikowany mężczyzna zapytał go, z której aplikacji taksówkowej korzysta. Następnie mężczyzna poprosił go, aby zaczekał na swojego pasażera na drodze przed klubem plażowym. Następnie pan A zadzwonił do swojego pasażera, aby wsiadł do taksówki przed klubem plażowym.

Nagle coś uderzyło w taksówkę pana A od tyłu. Następnie pan A oświadczył policji, że widział dwóch dziwnych mężczyzn trzymających drewniane kije, idących w stronę jego taksówki. Następnie wysiadł z taksówki i według doniesień obaj mężczyźni powiedzieli panu A: „Rozumiesz?”. zanim go uderzył i uderzył. W międzyczasie inny mężczyzna rzekomo uderzył pana A cztery razy w plecy drewnianym kijem, po czym wepchnął go z powrotem do taksówki.

Następnie pan A udał się do szpitala w Phuket, gdzie stwierdził, że doznał urazów żeber i płuc. Obecnie przebywa na leczeniu w szpitalu w swoim rodzinnym mieście Trang, ponieważ obawia się o swoje bezpieczeństwo.

Policja Cherng Talay oświadczyła, że ​​analizuje raport i przeprowadzi dalsze dochodzenie w celu zidentyfikowania i przesłuchania potencjalnych podejrzanych oraz wniesienia zarzutów prawnych, jeśli będzie to uzasadnione.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.