Podejrzany aresztowany z 200 gramami metamfetaminy o wartości 200,000 XNUMX bahtów w Thalang

Thalang –

W Pa Klok aresztowano podejrzanego z 200 gramami krystalicznej metamfetaminy o wartości około 200,000 XNUMX bahtów – podaje tajska policja.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (4 grudniath) aresztowali podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako pan Somsak, lat 48, z Paklok. Został aresztowany w domu w Paklok i skonfiskowano mu 200 gramów krystalicznej metamfetaminy o wartości około 200,000 1,000 bahtów (1,000,000 gramów = XNUMX XNUMX XNUMX bahtów).

Do zatrzymania doszło po tym, jak policja otrzymała anonimową informację, że podejrzany sprzedaje w okolicy nielegalne narkotyki. Policja udała się do domu, w którym znaleziono podejrzanego w toalecie. Przyznał się przed policją, że narkotyki należą do niego.

Somsak powiedział policji, że został zatrudniony do dostarczania narkotyków przez mężczyznę, którego znał tylko jako Pan Bang. Za swoją pracę otrzymał pięć gramów krystalicznej metamfetaminy.

Został zabrany na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.