AKTUALIZACJA: Taksówkarz poddał się po ataku na taksówkarza w aplikacji mobilnej w Thalang

Thalang –

Lokalny taksówkarz poddał się tajskiej policji po tym, jak zaatakowali taksówkarza z aplikacją mobilną w Cherng Talay.

Nasza poprzednia historia:

Z raportu policyjnego wynika, że ​​taksówkarz z aplikacją mobilną odniósł obrażenia po tym, jak kilku mężczyzn zaatakowało go podczas odbierania pasażera z klubu plażowego w Cherng Talay.

Teraz aktualizacja:

Policja w Cherng Talay powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (4 grudniath), pan Gam (alias), lat 48, oddał się w ręce policji. Gam powiedział policji, że zaatakował taksówkarza z aplikacją mobilną. Pan Lung (alias), lat 46, który przyszedł z panem Gamem, powiedział policji, że widział całe zdarzenie i bezskutecznie próbował go zatrzymać.

Pan Gam powiedział, że po tym, jak rozpoczęli kłótnię, dwukrotnie uderzył taksówkarza z aplikacją mobilną drewnianym kijem. Pan Gam próbował powstrzymać taksówkarza z aplikacją mobilną przed zabraniem pasażera w pobliżu jego postoju taksówek.

Pan Gam przeprosił taksówkarza korzystającego z aplikacji mobilnej i innych operatorów taksówek, a także mieszkańców Phuket. Uświadomił sobie, że zaszkodził wizerunkowi turystyki w Phuket.

Policja w Cherng Talay poinformowała, że ​​panu Gamowi postawiono zarzuty uszkodzenia ciała i zdrowia psychicznego i od chwili publikacji prasy przebywa w areszcie.

„Phuket Express” odnotowuje, że ofiara, której nazwisko utajniono ze względu na prywatność i od tego czasu przeniosła się do Trang ze względu na obawy o swoje bezpieczeństwo, w swoich zeznaniach składanych policji wcześniej była przekonana, że ​​w sprawę zamieszana była więcej niż jedna osoba. Jednakże pan Gam wziął na siebie pełną odpowiedzialność za incydent.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.