Jeden chłopiec uratowany przed utonięciem, drugi wciąż zaginął w lagunie Thalang

Thalang –

Jednego chłopca udało się uratować przed utonięciem, podczas gdy inny chłopiec nadal zaginął w lagunie na Sri Soonthorn.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu we wtorek (1 grudnia) o godzinie 40:5th) nad laguną w wiosce Bang Maruan.

Służby przybyły na miejsce zdarzenia i zastały młodego chłopca z Birmy, który został wyciągnięty z wody przez lokalnych mieszkańców. Został przewieziony do pobliskiego szpitala i miał nadzieję, że wróci do zdrowia.

W chwili publikacji prasy w lagunie nadal zaginął tajski chłopiec. Wezwani na miejsce płetwonurkowie ratownicy poszukują zaginionego chłopca. Według doniesień, obaj chłopcy są w wieku około 10–12 lat.

Ich nazwiska zostały ukryte ze względu na wiek, a okoliczności ich pobytu w lagunie nie zostały ujawnione tajskiej prasie.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.