Pięć osób zostało rannych po wypadku pickupa w Wichit

Wichit –

Pięciu pracowników Birmy odniosło obrażenia po wypadku pickupa w Wichit.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku w środę (5 grudnia) o godzinie 20:6th) na trasie Ao Yon – Khao Khad w podokręgu Wichit, Mueang Phuket. Służby, które jako pierwsze przybyły na miejsce, zastały zaparkowany na poboczu samochód ciężarowy.

Pięciu pracowników Birmy odniosło różne obrażenia. Jeden z nich doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do lokalnego szpitala. Naoczni świadkowie powiedzieli ratownikom, że przed wypadkiem pickup wiózł na platformie wielu pracowników Birmy. Policja w Wichit kontynuuje dochodzenie, aby ustalić dokładną przyczynę wypadku.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.