Król i królowa Tajlandii odwiedzają Phuket podczas regat o Puchar Króla

Phuket -

Jego Królewska Mość Król Maha Vajiralongkorn i Jej Królewska Mość Królowa Suthida Bajrasudhabimalalakshana przewodniczyli 35. Regaty o Puchar Króla w Phuket.

W czwartek (7 grudnia godzth) setki Tajów i obcokrajowców czekało, aby uczcić króla i królową na plaży Kata w dzielnicy Mueang Phuket.

Jej Królewska Mość Królowa Suthida wzięła udział w regatach treningowych w klasie IRC Zero na łodzi kilowej THA72.

Coroczne regaty o Puchar Króla odbywają się od 2 grudniand do 9 grudniath. W tym roku do zawodów łodzi bierze udział łącznie 14 krajów, a są to Tajlandia, Australia, Stany Zjednoczone Ameryki, Niemcy, Belgia, Estonia, Francja, Hongkong, Singapur, Malezja, Japonia, Chiny, Anglia i Holandia.

Podobne artykuły:

Jego Królewska Mość Król Maha Vajiralongkorn i Jej Królewska Mość Królowa Suthida Bajrasudhabimalalakshana przewodniczyli ceremonii otwarcia w Sądzie Apelacyjnym Regionu 8 i nowym Centrum Administracyjnym Prowincji Phuket przy Tha Kraeng Road w Talad Nuea w mieście Phuket.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.