Birmańczyk zmarł po wpadnięciu do kanału w mieście Phuket

Phuket -

Mężczyzna z Birmy zmarł po wpadnięciu do kanału w mieście Phuket.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu przed północą we wtorek (5 grudnia).th) przy kanale Bang Yai przy drodze Takua Pa w podokręgu Talad Yai w Mueang Phuket.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali mężczyznę w płytkim kanale. Ratownicy zeszli do kanału, który ma około trzech metrów wysokości. Następnie wyciągnięto mężczyznę z kanału, gdzie stwierdzono zgon.

Lokalni mieszkańcy powiedzieli służbom ratowniczym, że mężczyzna jest obywatelem Birmy. Podobno był pod wpływem alkoholu, zanim mieszkańcy zobaczyli, jak wpada do kanału.

Nazwisko mężczyzny nie zostało ujawnione przez odpowiednie urzędy, a w chwili publikacji prasy sprawa była w toku.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.