Opóźnienia w ruchu po przewróceniu się ciężarówki na głównej drodze w Phuket

Phuket -

W ruchu doszło do znacznych opóźnień po przewróceniu się ciężarówki na głównej drodze w Phuket.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku w środę (1 grudnia) o godzinie 00:6th) na obwodnicy (Chalerm Phrakiet Rama 9 Road) w podokręgu Koh Kaew, Mueang Phuket.

Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce zdarzenia, zastały przewróconą ciężarówkę na północnym pasie. Kierowca, którego nie zidentyfikowali ratownicy, odniósł jedynie lekkie obrażenia. Stwierdzono, że z ciężarówki wyciekła benzyna, która rozlała się na jezdnię. Zanim usunięto ciężarówkę i oczyszczono drogę, ruch był opóźniony o wiele kilometrów.

Przyczyna wypadku była niejasna i od chwili publikacji prasy nadal badane są przez odpowiednie władze.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.