Zatrzymanie dwóch złodziei motocykli w Rawai

Rawaj –

Policja aresztowała dwóch podejrzanych, którzy ukradli motocykl w Rawai.

Policja w Chalong poinformowała „Phuket Express” w czwartek (7 grudnia).th), że w dniu 4 grudniathznaleźli skradziony motocykl zaparkowany w Soi Sai Yuan. Motocykl pokryty był plandeką. Później policja zlokalizowała i zidentyfikowała dwóch podejrzanych na podstawie nagrań z telewizji przemysłowej, kiedy ukradli motocykl, a których widziano, jak odjeżdżali tym motocyklem.

Kierowca motocykla został zidentyfikowany jedynie jako pan Dee, lat 39, a jego pasażerem był pan Suchart, lat 44. Policja aresztowała pana Dee w Chalong, natomiast pana Sucharta w Wichit. Oboje zostali zabrani na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.