AKTUALIZACJA: Ciało zaginionego chłopca znaleziono w lagunie Thalang

Thalang –

Po siedmiu godzinach poszukiwań w lagunie na Sri Soonthorn odnaleziono ciało zaginionego chłopca.

Nasza poprzednia historia:

Jednego chłopca udało się uratować przed utonięciem, podczas gdy inny chłopiec nadal zaginął w lagunie na Sri Soonthorn.

Teraz aktualizacja:

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że we wtorek wieczorem (9 grudnia) o godzinie 05:5 zostali powiadomieni przez nurków ratowniczych, że w końcu odnaleźli ciało zaginionego chłopca. Zidentyfikowano ciało jako pana W., lat 16. Ze względu na wiek nie podano pełnego nazwiska. Na jego ciele nie znaleziono żadnych ran. Jego matka była obecna na miejscu zdarzenia po odkryciu, a jego ciało zostało zabrane na komisariat policji w Thalang.

Poszukiwanie ciała zajęło płetwonurkom ratowniczym siedem godzin, ponieważ w lagunie znajdowało się wiele korzeni drzew, które utrudniały poszukiwania. Doniesiono, że pan Warut łowił ryby w lagunie, po czym przypadkowo wpadł do laguny i utonął.

Phuket Express przesyła kondolencje przyjaciołom i rodzinie ofiary.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.