Dziesiątki zagranicznych turystów uniknęło obrażeń po wypadku autobusu na wzgórzu Patong

Patong –

Dziesiątki zagranicznych turystów uniknął obrażeń po tym, jak autobus turystyczny uderzył w tył ciężarówki na wzgórzu Patong.

Policja w Patong została powiadomiona o wypadku w piątkowe popołudnie (8 grudnia).th) na drodze Kathu – Patong. Przybyli na miejsce zdarzenia zastali autobus wycieczkowy, który uderzył w tył ciężarówki. Dziesiątki zagranicznych turystów bezpiecznie wydostało się z autokaru.

Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Firma turystyczna wysłała kolejny pojazd, aby zawiózł zagranicznych turystów do miejsca docelowego.

Policja w Patong kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę wypadku i podjąć dalsze kroki prawne.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.