Śmierć motocyklisty po tym, jak utknął pod minivanem w Kata – WIDEO

kata –

Motocyklista zmarł po tym, jak utknął pod minivanem w Kata.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w czwartek (7 grudnia).th) o godzinie 6:00 na Patak Road w Kata, Mueang Phuket. Przybyli na miejsce zdarzenia zastali motocyklistę znajdującego się pod minivanem na drodze. W pobliżu znaleziono uszkodzony motocykl.

Na miejsce wezwano Departament Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof, aby podnieść minivana. Następnie spod minivana wyciągnięto motocyklistę. Później stwierdzono zgon kierowcy, zidentyfikowanego przez policję jedynie jako 28-letniego Chalermphona z Trang.

Na nagraniu z pobliskiego monitoringu widać, że na środku drogi stał biały pick-up. Pickup przejeżdżał przez jezdnię, gdy motocyklista nie był w stanie się zatrzymać. Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas, po czym został rzucony pod minivana i przejechany.

Policja w Chalong kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku i podjęcia ewentualnych kroków prawnych.

Ostrzeżenie dotyczące treści graficznych w poniższym materiale wideo CCTV.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.