Dwóch Hindusów zginęło w wypadku minivana w Chumphon w Tajlandii

Chumfon –

Dwóch Hindusów zginęło, a czterech innych obywateli Indii odniosło obrażenia po zderzeniu minivana jadącego z Hat Yai do Bangkoku z ciężarówką w Chumphon.

Policja w Tha Sae została powiadomiona o wypadku w sobotę (1 grudnia) o godzinie 00:9 w nocyth) przy Petch Kasem Road w Na Kra Tam, w dzielnicy Tha Sae.

Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce zdarzenia, zastały na drodze lekko uszkodzoną ciężarówkę. Kierowca ciężarówki, 32-letni Kraisorn Klinsawang, który nie odniósł obrażeń, czekał na miejscu na wezwanie organów ścigania.

Uszkodzony minivan został znaleziony przewrócony w rowie przy drodze. Wewnątrz minivana znaleziono zwłoki dwóch osób, które zidentyfikowano jedynie jako MR. NANDALAL, 25 lat i MR. MOHAMED, 28 lat, obaj obywatele Indii.

Pięć innych osób odniosło obrażenia: czterech indyjskich turystów i kierowca minivana Niroj Kongsuk, lat 50, z Nakhon Si Thammarat. Wszyscy zostali zabrani do pobliskiego szpitala. Trzej obywatele Indii nie odnieśli obrażeń.

Policja Tha Sae podała, że ​​minivan przewoził dziesięciu indyjskich turystów z Hat Yai w Songkhla udających się do Bangkoku. Kiedy minivan przybył na miejsce wypadku, ciężarówka znajdowała się na prawym pasie i zamierzała zawrócić. Nadjeżdżający z tyłu minivan nie był w stanie się zatrzymać, po czym uderzył w ciężarówkę i stracił panowanie nad pojazdem.

Policja Tha Sae kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych potencjalnych kroków prawnych.

To nie pierwszy wypadek minivana w Tajlandii z udziałem zagranicznych turystów.

Na przykład:

W listopadzie, Jak informowaliśmy tutaj, kilku zagranicznych turystów zostało rannych w wypadku minivana na Patong Hill.

W marcu, kilku francuskich turystów zostało rannych po przewróceniu się minivana w Kamali.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.