Zagraniczny turysta znaleziony w namiocie na plaży Patong

Phuket -

Policja przeprowadziła inspekcję po znalezieniu zagranicznego turysty przebywającego w namiocie na plaży Patong.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona od zaniepokojonych mieszkańców pobliskiej miejscowości, że zagraniczny turysta przebywał w namiocie na plaży.

Poszli na plażę, aby znaleźć namiot, a w środku znaleziono niezidentyfikowanego turystę zagranicznego. Został poinformowany, że na plaży nie wolno rozbijać namiotów. Poproszono go o zdjęcie namiotu z plaży.

„Phuket Express” zauważył, że policja nie ujawniła żadnych szczegółów na temat zagranicznego turysty, w tym tego, czy sprawdzono jego status wizowy i czy zostaną mu postawione jakiekolwiek zarzuty w związku ze zdarzeniem.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.